#

#

2018-01-18 12:49:18

Przegrywamy u siebie ze Śląskiem

Początek meczu obfitował w wiele niecelnych rzutów i fauli. Nasza gra w ataku nie zachwycała a goście "odpalili" pod koniec kwart i ostatnie 3 minuty wygrali 14:2. W drugiej kwarcie udało nam się doprowadzić do remisu na 5 minut przed końcem i ostatecznie prowadziliśmy po pierwszej połowie meczu 36:32 po efektownym wsadzie Fryderyka Matusiaka który był dziś nie do zatrzymania pod tablicami (14 zbiórek, 4 bloki). Niestety rywale rozpoczęli trzecią kwartę zdobywając pierwszych 10 punktów. Do końca trzeciej odsłony spotkania gra toczyła się kosz za kosz i WSK utrzymał pięciopunktową przewagę. W ostatniej kwarcie nie udało się już dogonić rywali. Nie pomogło nawet dobra gra Fiedukiewicza, który rzucił 11 oczek w ostatniej części spotkania.

WKK Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 72:80 (14:21, 22:11, 18:29, 18:19)

Dla WKK punkty zdobyli: Fiedukiewicz (22pkt), Józefiak (14pkt, 5zb, 8as), Matusiak (11pkt, 14zb, 4blk), Trębowicz (11pkt), Zając (7pkt, 6zb), Madejski (5pkt, 4as), Uberna (2pkt, 6zb).